Windsurfing

Szkoła sportów wodnych Swornegacie

Szkoła Sportów wodnych FreeSurf usytuowana jest nad Jeziorem Karsińskim o powierzchni 679 ha w malowniczym kurorcie wypoczynkowym Swornegacie. Miejscowość znajduje się na skraju Parku Narodowego Bory Tucholskie. Jest to znakomite miejsce do stawiania pierwszych kroków na desce z żaglem oraz doskonalenia pływania. Idealne miejsce na rodzinne wakacje z wiatrem, wodą i słońcem. Szkołę FreeSurf tworzy grupa osób, dla których windsurfing, sporty wodne to nasza wielka pasja. Nasza wieloletnia praktyka w szkoleniu na wodzie oraz najnowszy sprzęt dają gwarancję błyskawicznych postępów i sprawią, że chwile spędzone w naszej szkole dadzą Wam wiele niezapomnianych wrażeń.

Szkoła windsurfingu Pieczyska

Szkoła Windsurfingu w Pieczyskach (plaża główna) k. Koronowa to druga Baza Firmy Freesurf, która powstała nad Zalewem Koronowskim o powierzchni 1600 ha i długości 36 km. O jego walorach najlepiej świadczy fakt, że w 2006 roku Tygodnik “Wprost” sklasyfikował Zalew Koronowski na wysokim 7 miejscu w rankingu atrakcyjności polskich jezior (na 60 ocenionych akwenów) http://jeziora.wprost.pl/
Zalew Koronowski leży w obrębie  Tucholskiego Parku Krajobrazowego. Od sezonu 2012 dodatkową atrakcją dla turystów jest możliwość spróbowania swoich sił na desce z żaglem. W naszej szkółce każdy znajdzie coś dla siebie. Uczymy wszystkich bez względu na wiek czy predyspozycje. Przekonaj się jak niesamowitych emocji dostarcza kontakt z wiatrem i wodą!

Zapraszamy!

 

design & code:
fedusiodesigns.pl